Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 18.12.2019

1. Dian Kasabov
2. Filip Hepnar
3. Vojta Kudera

1. Kristýna Vozáková
2. Valča Čepelková
3.Anička Hoffmanová

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 19.12.2018

Ve středu 19.12.se rozjeli nedočkaví žáci 2.stupně do jaroměřského bpwlingového centra Labe. Vzali na sebe podobu bowlingových mistrů a poměřili síly v tomto sportu, kde záleží i na štěstí, nikoli na kondici.V dívčí kategorii zvíězila Kristýna Vozáková ze 6.ročníku s 99 body,
na druhém zkušená závodnice z 9.ročníku Monča Dvořáčková s 93 body
a její spolužačka Káťa Hofmanová s 88 body.
Mezi chlapci dosáhl nejlepšího výkonu deváťák Adam Vozák se 118 body, druhý Péťa Kopřiva z 8.ročníku s 87 body a bronz bral mladý závodník Dian Kasabov
ze 6.ročníku s 84 body.

 

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 20.12.2017

Již pošesté se žáci 2.stupně rozjeli do centra Labe v Jaroměři, kde se uskutečnil Vánoční bowlingový turnaj jednotlivců. Tradiční trofej - sošku hráče bowlingu a sladkou odměnu si za děvčata převzala Hedvika Tylšová z 9.ročníku s 99 body, druhé místo obsadila Denisa Hamříková z 9.ročníku, která naházela 84 bodů a bronzovou příčku zdolala Veronika Pavlová z 8.ročníku se stejným počtem bodů, rozhodlo slabší 2.kolo.
Z chlapců obsadil první příčku deváťák Filip Lesk s 99 body,  Druhý byl Dominik Tichý s 98 body a třetí Petr Šimek s 97 body. V kategorii chlapců tak ovládli stupně vítězů žáci z 9.ročníku.

   

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 20.12.2016

Již popáté se žáci 2.stupně rozjeli do Jaroměře, kde se uskutečnil Vánoční bowlingový turnaj jednotlivců. Tradiční trofej - sošku hráče bowlingu a sladkou odměnu si za děvčata převzala Andrejka Vejvodová z 9.ročníku s 80 body, druhé místo obsadila Kristýna Dufková ze 7.ročníku, která naházela 79 bodů a bronzovou příčku zdolala Denča Hamříková z 8.ročníku se 78 body. Věru těsné výsledky!
Z chlapců zazářil při druhé hře deváťák Lukáš Rudolf, který o 1 bod překonal školní rekord. Triumfoval se 133 body! Druhý byl také deváťák Tomáš Pavel se 103 body a třetí jako třetí skončil borec z 8.ročníku Péťa Šimek, který si "vykoulel" 102 bodů.
Kromě fajn zábavy při samotné hře, si ještě děti stačily prohlédnout Jaroměř a zašopovat si.

   

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 18.12.2015

Již počtvrté jsme zakončili občanský rok v bowlingovém středisku Labe v Jaroměři. Žáci 2.stupně tam absolvovali bowlingový tirnaj jednotlivců. Tento turnaj je krásný svou sváteční atmosférou, navozenou blížícími se Vánocemi. Sošku za nejlepší výkon si domů odvezla v kategorii děvčat Kateřina Galuščáková s 92 body, v chlapcích byl nejlepší Jarek Vozák s fenomenálními 132 body - oba borci z 9.ročníku. Druhé místo patřilo Haně Tatíčkové z 9.ročníku (88 bodů) v kategorii dívek. O druhé místo v kategorii kluků se podělili Adam Vozák z 6.ročníku a Lukáš Rudolf z 8.ročníku se 104 body. Na 3.místě skončila Natálka Kovalová z 6.ročníku se 76 body a František Prihara ze 7.ročníku s 94 body.

  Fotka uživatele Základní škola Hořičky.   Fotka uživatele Základní škola Hořičky.

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 17.12.2014

V pořadí třetím turnajem započítavaným do celoškolního projektu Sportovec roku se stal tradičně bowlingový turnaj. Odehrán byl v osvědčeném bowlingovém centru Labe v Jaroměři poslední školní den před vánočními prázdninami. Turnaj je specifický tím, že jde současně nejen o sportovní událost, ale také událost společenskou, kdy se setkávají žáci z celého 2.stupně a mají možnost si poprát krásné Vánoce, popřípadě si předávají malé dárečky.

A jak to všechno dopadlo? Vítězem v kategorii chlapců se stal Václav Novotný (9.roč.) - 116 bodů, na druhém místě skončil Břetislav Klicnar (9.roč.) - 107 bodů a o 3.místo se dělili žáci 8.ročníku - Matěj Tipelt a Lukáš Borůvka se 102 body. Děvčatům na umístění v elitní trojce stačilo bodové skóre pod 95 bodů. První místo získala Dominika Hamříková (9.roč.) - 95 bodů, druhá byla Anna Hanušová - naházela 84 bodů a na třetí místo se probojovala Petra Petrásková s 83 body - obě z 9.ročníku. Statisticky tedy nejvíce bodoval 9.ročník. Zřejmě se projevila rozvaha "stáří" a letitá zkušenost. Důležité ale je, že celá akce se vydařila a na bowlingových drahách bylo veselo!

    

Bowlingový turnaj žáků 2.stupně  - 18.12.2013

V pořadí třetím turnajem započítavaným do celoškolního projektu Sportovec roku se stal bowlingový turnaj. Odehrán byl v bowlingovém centru Labe v Jaroměři poslední školní den před vánočními prázdninami. Turnaji předcházela příprava ve škole - "na cvičišti". Vzhledem k tomu, že školní chodby jsou dostatečně dlouhé a ve škole máme tenisáky a plechovky, nic nebránilo tréninku během přestávek. Na "bojišti" Jaroměři se pak žákům díky pečlivému tréninku dařilo. K vidění byly technicky čisté hody, strajky, krásné dorážky,.... . Výkon všech hráčů postupně stoupal a zastavil je až čas....
A jak to všechno dopadlo? Vítězem v kategorii chlapců se stal Václav Novotný (8.roč.) - 114 bodů, na druhém místě skončil Michal Cibula (9.roč.) - 105 bodů a 3.místo obsadil žák 7. ročníku Matěj Tipelt se 101 body. Děvčatům na umístění v elitní trojce stačilo bodové skóre pod 100 bodů. První místo získala Dominika Hamříková (8.roč.) - 91 bodů, druhá byla Gábina Kupcová (7. roč.) - naházela 87 bodů a o 3. místo se dělila Andrea Vejvodová (6. roč.) a Simona Burešová (9. roč.) s 86 body.
 

                     


Bowlingový turnaj žáků 2.stupně - 19.12.2012

Místo konání: centrum Labe, Jaroměř (4 bowlingové dráhy)

Vítězem v kategorii chlapců se stal R. Svoboda (9. roč.) - 115 bodů, na druhém místě skončil T. Kašpar (9.) - 109 bodů a třetí byl M. Cibula (8.) - 95 b. Kategorii dívek ovládla elegantní hráčka N. Lendělová - 125 bodů, na druhém místě skončila A. Novotná - 112 b. a třetí místo patřilo V. Matěnové - 92 bodů (všechny z 9. ročníku).