Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol

Adventní florbalový turnaj 2016

Kategorie -  děvčata 6. až  9.ročník 29.11.

     

 

Kategorie - chlapci 6. až  9.ročník 29.11.

      

Adventní florbalový turnaj 2015

Kategorie -  děvčata 6. až  9.ročník - 1.12.2015

      

1. Svobodová Tereza
    Galuščáková Kateřina
    Kupcová Gabriela


2.  Hamříková Denisa
     Dvořáčková Sabina
    Tylšová Hedvika

3.  Hoffmanová Pavla
     Galuščáková Valerie
     Viková Tereza

4.  Vejvodová Andrea
     Najmanová Tereza
     Lorencová Miroslava

5. Dufková Kristýna
    Pavlová Veronika
    Dvořáčková Monika

6. Kovalová Natálie
    Hofmanová Kateřina
    Dusová Emma

Kategorie - chlapci 6. až  9.ročník - 1. 12. 2015

      

1. Hýbl Lukáš
    Dus Šimon
    Tipelt Matěj

2.   Rudolf Lukáš
      Skuhravý Josef
      Kricnar Jiří

3.   Vozák Adam
      Lesk Filip
      Prokeš Michal

4.  Vozák Jaroslav
      Borůvka Aleš
      Borůvka Lukáš

5.  Pavel Tomáš
     Tipelt Michal
     Hofman Jaroslav

6. Prihara František
    Tichý Dominik
    Šimek Petr

7. Janisch Matěj
    Adam Matyáš
     Jindra Tomáš


 

Vánoční florbalový turnaj 2014

Kategorie -  děvčata 6. až  9.ročník - 2.12.2014

           

1. Lorencová Miroslava
    Najmanová Tereza
    Vejvodová Andrea

2. Petrásková P.
    Langerová T.
    Hofmanová K.

3. Svobodová T.
    Kupcová G.
    Tatíčková H.

4. Galuščáková K.
    Hoffmanová P.
    Galuščáková Valerie

5. Hamříková D.
    Tylšová H.
    Dvořáčková S.

 

Kategorie - chlapci 6. až  9.ročník - 2. 12. 2014

        

1. Borůvka Aleš
    Borůvka Lukáš
    Vozák Jarek

2. Rudolf Lukáš
    Skuhravý Josef
    Kricnar Jiří

3. Novotný Václav
    Paleček Jakub
    Klicnar Břetislav

4. Tipelt Matěj
    Hýbl Lukáš
    Dus Šimon

5. - 7. Prokeš M., Lesk F., Tichý D.
          Tipelt M., Hofman J., Dufek J.
          Kejdana F., Liška M., Nývlt P.

 

Vánoční florbalový turnaj 2013

Kategorie -  děvčata 6. až  9. ročník - 26. 11. 2013

            

1. místo  Petra Petrásková
               Dominika Hamříková
               Tereza Langerová

broken heart
2. místo  Tatíčková Hana
              Kupcová Gábina
              Svobodová Tereza
kiss
3. místo   Vejvodová Andrea
               Burešová Simona
               Hofmanová Verča 
heart

4. místo  Galuščáková Katka
              Lorencová Míra
              Militká Anežka

Kategorie - chlapci 6. až  9.ročník - 28. 11. 2013

           

1.místo   Novotný Václav
               Paleček Jakub
               Cibula Michal

2.místo  Tipelt Matěj
              Borůvka Lukáš
              Borůvka Aleš

3.místo   Dus Šimon
              Hýbl Lukáš
              Hoffman Aleš

4. místo  Kricnar Jiří
              Rudolf Lukáš
              Skuhravý Josef

Vánoční florbalový turnaj 2012

Kategorie -  děvčata 6. až 9. ročník - 16. 12. 2012

1. místo  Petra Petrásková
              Dominika Hamříková
              Tereza Langerová

broken heart
2. místo  Anežka Novotná
              Verča Matěnová
              Larissa Boekhout
kiss
3.místo   Radka Kasnarová
              Verča Hofmanová
              Amálka Grosspitschová
heart


Kategorie - chlapci 6. až  9.ročník - 18. 12. 2012

1.místo   Patrik Boekhout
              Robin Svoboda
              Fanda Vít

devil
2.místo   Vašek Novotný
              Jakub Paleček
              Matěj Tipelt
yes
3.místo   Tom Kašpar
              Tomáš Ticháček
              Lukáš Mareš