Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol

Výsledky streetballového turnaje ze dne 29.9.2016

1. Rudolf (9. roč.) - Hofmanová (7.)
2. Pavel (9.) - Pavlová (7.)
3. Lesk (8.) - Dvořáčková (8.)

4. Prokeš (8.) - Tylšová (8.)
5. - 8.   Řehák (6.) - Miles (6.)
            Skuhravý (6.) - Krumpholzová (6.)
            Lazarik (6.) - Čepelková (6.)
            Dufek (9.) - Dufková (7.)
9. - 12. Kopřiva (6.) - Prouzová (6.)
            Vozák (7.) - Dusová (7.)
            Adam (6.) - Voženílková (6.)
            Nývlt (6.) - Sýkorová (6.)

      

Výsledky streetballového turnaje ze dne 29.9.2015

1. Tipelt Matěj (9.r.)- Lorencová (9.r.)
2. Rudolf (8.) - Najmanová (8.)
3. Borůvka L. (9.) - Tatíčková (9.)

4. Cejnar (9.) - Vejvodová (8.)
5. Dus (9.) - Tylšová (7.)
6. - 7. Vozák J. (9.) - Hofmanová (6.)  
           Pavel (8.) - Svobodová (9.)
8. - 9.  Vozák A. (6.) - Dusoová E.(6.)
            Prokeš (7.) - Dvořáčková (7.)

      

 Výsledky streetballového turnaje ze dne 30.9.2014

1. Novotný (9.) - Hamříková (9.)
2. Paleček (9.) - Petrásková (9.)
3. Borůvka L. (8.) - Tatíčková (8.)


4. Vozák (8.) - Svobodová (8.)

5. - 8. Cejnar (8.) - Lorencová (8.)
             Rudolf (7.) - Najmanová (7.)
             Tipelt (8.) - Kupcová (8.)
             Prokeš (6.) - Dvořáčková (6.)
 9. - 12. Dus (8.) - Viková (8.)
             Lesk (6.) - Tylšová (6.)
             Klicnar (9.) - Seidl (9.)
             Dufek (7.) - Hoffmanová (7.)

       
 

Výsledky streetballového turnaje ze dne 24.9.2013

1. Hamříková Dominika (8.), Novotný Václav (8.)
2. Petrásková Petra (8.), Paleček Kuba (8.)
3. Tatíčková Hana (7.), Borůvka Lukáš (7.)

4. Lorencová Míra, Tipelt Matěj (oba 7.)

                       

 

Výsledky streetballového turnaje ze dne 2.10.2012



1.Novotný (7.) - Novotná (9.)
2. Ticháček (9.) - Kasnarová (9.)
3. Boekhout P. (9.) - Boekhout L. (9.)

4. Hofmanová (8.) - Cibula (8.)

5. - 8.    Grosspitschová - Kašpar
             Kovalová - Tipelt
             Petrásková - Paleček
             Matěnová - Svoboda

9. - 12.  Tatíčková - Borůvka
             Faltová - Hýbl
             Lendelová - Mareš L.
             Viková - Dus

Tabulka play-off ke stažení zde.