Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol

Květen

Kdy Kdo Co Ke stažení
10,5, 1stupeň Exkurze u profesionálních hasičů ve Velkém Poříčí.
18.5. E.Dusová, K.Hofmanová, V.Pavlová a F.Kejdana Okresní kolo Poznávání rostlin a živočichů -  ZŠ TGM v Náchodě.  
19.5. výběr z 1. a 2.stupně Soutěž Mladý zahrádkář v České Skalici.
23.5. Tým z 2.stupně + Hedvika Tylšová Krajské kolo OVOV v Hradci Králové.

Tým - 13.místo
H.Tylšová 3.místo

23.5. výběr žáků 1.stupně a 2.stupně Okresní kolo Dopravní soutěže v Náchodě - Bělovsi.

25. - 26.5. 8.ročník Školní výlet - Chlumec nad Cidlinou.
29.5. 2.stupeň Divadelní představení Tři mušketýři v Hradci Králové
 

Duben

Kdy Kdo Co Ke stažení
4. a 6.4. 2.stupeň Velikonoční turrnaj ve stolním tenise.
10.4. Valerie Čepelková, Vojtěch Skuhravý, Ondrřej Řehák Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D. Čepelková - 10.
Skuhravý - 19.
Řehák - 24.
10. až 12.4. 1.stupeň Návštěva místní knihovny.
20.4. Filip Kejdana Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie C. 17.místo
26.4. výběr žáků 1.stupně a 2.stupně Okresní kolo OVOV v Polici nad Metují (pětiboj).

28.4. 1.stupeň Čarodějnický rej.
30.4. 2.stupeň Závěr finanční soutěže Rozpočti si to - odeslání 3.kola.  

Březen

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.3. 1.stupeň Dětský karneval v budově 1.stupně.
3.3. celá škola Taneční akademie ZUŠ A.M.Buxton  v Úpici v divadle A.Jiráska.  
4.3. veřejnost RŠ a OS"Naše škola-Hořičky" pořádala dětský karneval v budově místního pohostinství.
9.3. výběr žáků 2.stupně Výtvarný workshop "Po špičkách do krajin záhadných snů" v galerii v Náchodě.
15.3. výběr žáků 1.stupně Okresní kolo recitační soutěže v Náchodě.

17.3. 1. + 2.stupeň - výběr Matematický klokan.  
20. - 23.3. celá škola + veřejnost Sběr papíru.  
23.3. 6. - 8.ročník Rozpočti si to - závěr 2.kola.  
březen 6.ročník Projekt "Starověký Orient".
27. - 29.3. 6. až 9.ročník Návštěva knihovny na Hořičkách.  

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
3, - 5.2. 8. - 9. ročník Exkurzně vzdělávací projekt "Ledová Praha".
5. - 11.2. 7.ročník Lyžařský výcvik - Deštné v Orlických horách.
12.2. 6. až 8.ročník Rozpočti si to - závěr 1.kola.
únor 1.stupeň Recitační soutěž - školní kolo.

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.1. 2.stupeň Koncert KH filharmonie "Slohy a jiné složitosti".  
16. - 20.1. 5.ročník Lyžařský výcvik - Mladé Buky.
17.1. postupující
V.Galuščáková,J.Dufek, L.Kuna
Okresní kolo Dějepisné olympiády - Marie Terezie. L.Kuna - 10.
V.Galuščáková - 17.
J.Dufek - 28.
28.1. ŠR + veřejnost Školní ples.

 

31.1. 3. až 9.ročník Vyhodnocení 1.pololetí - OVOV.  

Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.12. 1.stupeň Advent v Ratibořicích.
5.12. 1.stupeň + 9.ročník Mikulášská nadílka.
6.12. 1.stupeň Čertovský florbal.
14.12. 1.stupeň Divadelní představení ZUŠ v Úpici - Ledové království.

 

16.12. veřejnost + žáci z 1. a 2.stupně Akce pro veřejnost - "Pohádkové Vánoce".
20.12. 2.stupeň Vánoční bowlingový turnaj v Jaroměři.



Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
21. - 24.11. veřejnost + celá škola Sběr papíru.  
21.11. 2.stupeň Norsko a Kodaň očima parkouristy Lukáše Kuldy (cestopisná přednáška).
21. - 25.11. 1.stupeň Projekt "Bramboráček"
24.11. 8. - 9.ročník 46.ročník Dějepisné olympiády - školní kolo.

1.místo-V.Galuščáková (9.)
2.místo -J.Dufek (9.)
3.místo - L.Kuna (8.
)

26.11. veřejnost + pěvci z 1. a 2.stupně Rozsvěcení vánočního stromu u Obecního úřadu na Hořičkách.
29.11. 2.stupeň Adventní florbalový turnaj.




Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
4.10.. 5.ročník Cyklistická soutěž "Pohár starostů" na dopravním hřišti v Náchodě - Bělovsi.

2.místo

5.10.
2.stupeň

Exkurze v tepelné elektrárně v Opatovicích nad Labem.

7.10. 9.ročník Účast žáků 9.ročníku v rámci projektu Volba povolání na akci Prezentace SŠ a zaměstnovatelů v Náchodě  
11.10. 1.stupeň Rytmus sběrného dvora - hudební workshop pana Davida Andrše
18.10. 1.stupeň Štafeta družstev.


 

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
8. až 9.9. Denisa Hamříková Republikové finále OVOV v Brně.

58.místo

27.9.

celá škola

Zahrádkářská výstava ve Slatině nad Úpou.

29.9. 2.stupeň Streetballový turnaj smíšených dvojic.

 

 

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.1. 2.stupeň Koncert KH filharmonie "Slohy a jiné složitosti".  
16. - 20.1. 5.ročník Lyžařský výcvik - Mladé Buky.
17.1. postupující
V.Galuščáková,J.Dufek, L.Kuna
Okresní kolo Dějepisné olympiády - Marie Terezie. L.Kuna - 10.
V.Galuščáková - 17.
J.Dufek - 28.
28.1. ŠR + veřejnost Školní ples.

 

31.1. 3. až 9.ročník Vyhodnocení 1.pololetí - OVOV.