Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Školní rok 2015/16                                                                                                                    

V tomto školním roce jsme dosáhli skvělého výsledku. V projektu ČOV jsme po sečtení všech bodů obsadili 5.místo v republice, 1. v kraji a ve své kategorii ve školách nad 100 žáků 3.místo dotované výhrou 20 000,-.
Převzetí cen a vyhlášení výsledků probíhalo v Praze ve Fanzóně v OC Quadrium na konci školního roku 28.6.

   

Školní rok 2014/15                                                                                                                    

V tomto školním roce se naše škola umístila na 3.místě v Královéhradeckém kraji a obsadila 9.místo v rámci celé ČR v kategorii základních škol s počtem žáků 101 až 200. Celkový počet zapojených škol byl více jak 1500.

Školní rok 2013/14                                                                                                                      

Sazka Olympijský víceboj představuje jeden z klíčových projektů Českého olympijského výboru v rámci dlouhodobé kampaně na podporu sportu a zdravého životního stylu – Česko sportuje. Jeho hlavním cílem není soutěžit o nejlepší výkony, ale v průběhu běžných hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků všech stupňů základního vzdělávání na základní škole, na nižším stupni šestiletého nebo osmiletého gymnázia a zároveň děti motivovat k tomu, aby sportovaly i ve svém volném čase.

Naše škola se zapojila do tohoto zdařilého projektu ve školním roce 2013/14. Tehdy jsme získali za aktivitu při plnění zadaných disciplín Den s olympionikem. Přijel mezi nás vodní slalomář Vavřinec Hradílek 
* stříbro z olympijských her 2012
* titul mistra světa z roku 2013