Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol

Červen

Kdy Kdo Co Ke stažení
2.6. 1.stupeň

Den dětí - Sportovní areál v Havlovicích- "Havlovický rarášek"

3.6. celá škola Fotografování tříd.
4. - 5.6. 8.ročník Školní výlet - okolí Potštejna.  
8.6. Anna Hanušová - 9.ročník Poznávání přírodnin - krajské kolo (Dvůr Králové nad Labem) 24.místo
10.6. 2.stupeň Uzavření Desetiboje OVOV za 2.pololetí

13 bronzových
5 stříbrných
3 zlaté odznaky

10.6. 4.ročník Dopravní hřiště - Náchod.  
11.6. 2.stupeň Štafeta tříd.
11.6. 1.stupeň Turnaj ve vybíjené.
12.6. 7.ročník Školní výlet - Liberec.
12.6. Denisa Hamříková Krajské kolo OVOV v Hradci Králové.
12.6. 1.ročník Pasování prňáčků na čtenáře.
15.6. 5.ročník "Malá maturita"
17.6. 1.stupeň Turnaj v přehazované.
18.6. 1.stupeň Pasování páťáků.
 
23.6. 2.stupeň Den Policie Čr v Hradci Králové.
23.6. 1.stupeň Školní výlet - Častalovice.
24.6. celá škola Uzavření projektu "Sportovec školy"
- slavnostní vyhodnocení

25.6. celá škola Slavnostní shromáždění - vyhodnocení celoročních projektů.
25.6. 9.ročník Slavnostní oběd absolventů.
25.6. 9.ročník Slavnostní předání vysvědčení na OÚ v Hořičkách.
26.6. 1. - 8.ročník Rozdávání vysvědčení v jednotlivých třídách - zakončení školního roku 2014/15.  

 

Květen

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.5. 9.ročník Přednáška historičky PhDr.Jany Hofmanové
- Holocaust a osudy židovských rodin v regionu.
 
7.5. 4. - 5.ročník
+ zájemci z 2.stupně
Dopravní soutěž - místní kolo.
11. a 14.5. 9.ročník Výběrové zjišťování znalostí žáků - Česká školní inspekce.  
13.5.

Míra Lorencová
Šimon Dus

Pythagoriáda - okresní kolo v Náchodě. Míra 21.-24.místo
Šimon 25.-29.místo
15.5. Míra Lorencová Biologická olympiáda - krajské kolo. 32.místo
19.5. pstupující z místního kola Dopravní soutěž - okresní kolo.
20.5. postupující z místního kola Poznávání přírodnin - okresní kolo v Náchodě.

Anna Hanušová - 5.místo
Klára Hofmanová - 11.místo
Míra Lorencová 

Filip Kejdana - 7.místo

21.5.   Zahrádkářská soutěž - okresní kolo v České Skalici. Klára Hofmanová - 3.místo
Anna Hanušová - 4.místo

K.Galuščáková
M. Lorencová
22.5. 6.ročník Školní výlet - Černá hora.
26.5. 2.stupeň Pouťový turnaj v přehazované.

 
27.5. celá škola SOV - Roztancujme školu!
 
28. - 29.5. 9.ročník Školní výlet - Trutnovsko.

 

Duben

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.4. 1.stupeň Návštěva knihovny.
14.4. M.Lorencová Recitační kolo - krajské kolo v Hradci Králové. 3.místo
16.4. 7.ročník Exkurze v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem.
duben 1.stupeň Projekt ovoce do škol.
23.4. 1.stupeň Den Země.
27.4. M.Lorencová
K.Galuščáková
Biologická olympiáda - okresní kolo v Náchodě. výsledky
28.4. Tým + jednotlivci z 2.stupně Okresní kolo OVOV v Polici nad Metují.
30.4. 1.stupeň Čarodějnický rej.


 

Březen

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.3. 2.stupeň Taneční akademie v Úpici.
10. a 11.3. 1.stupeň "Švihadlování".  
11. a 12.3. postupující ze školního kola Recitační soutěž - okresní kolo v Náchodě.

Kateřina Prouzová (4.roč.)
+
Míra Lorencová (8.roč.)
- postup do krajského kola.

16. až 19.3. celá škola a veřejnost Sběr papíru.  
20.3. 2.stupeň Psychologická přednáška Mgr. H.Kudelové.  
27.3. 9.ročník Přednáška finančního poradce A.Fialy.  
24.3. 2.stupeň

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

- děvčata.

26.3. 2.stupeň

Velikonoční turnaj

- chlapci.



 

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
15. - 21.2. 7.ročník Lyžařský výcvik - Deštné.
16.2. celá škola Zahájení 2.etapy Olympijského víceboje.  
16.2. 9.ročník Ukončení projektu Rozpočti si to!  
16.2. Mirka Lorencová Soutěž v AJ - okresní kolo v Náchodě. 9.místo
16.2. 6.ročník Projekt "Orient" (dějepis)

 
17.2. 8. - 9.ročník Všichni za stůl! soutěž o pingpongový stůl



 



 

19.2. 1.stupeň Recitační soutěž - školní kolo.

Výsledky

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
5. - 9.1. 5.ročník Lyžařský výcvik - Mladé Buky.
16.1. 5.ročník Spaní ve škole.  
17.1. ŠR + veřejnost Školní ples.  
20.1. M.Lorencová, A.Hanušová, B.Klicnar Okresní kolo Dějepisné olympiády - Náchod. Výsledky.
30.1. - 1.2. 8.-9.ročník Exkurzně-vzdělávací zájezd Ledová Praha.
30.1. 9.ročník Závěr projektu "Rozpočti si to!"





Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
2.12. 2.stupeň Vánoční florbalový turnaj.

 
4.12 9.ročník a 1.stupeň Mikulášská nadílka.
 
12.12. veřejnost + celá škola "Pohádkové Vánoce"
 
17.12. 2.stupeň Bowlingový turnaj jednotlivců - Jaroměř.

výsledky- kluci
výsledky - děvčata

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
od 2.11. 9.ročník Rozpočti si to! - zahájení projektu
11.11. 8.až 9.ročník - výběr PišqWorky - oblastní kolo v Náchodě.
18. - 20.11. celá škola + veřejnost Sběr papíru.  
18.11. 2.stupeň "Sladká svoboda" - kvízová soutěž k 25.výročí Sametové revoluce.  
18. - 20.11. celá ZŠ + veřejnost Sběr papíru.  
27.11. 8.-9.ročník Dějepisná olympiáda- základní kolo    výsledky
28.11. 2.stupeň Cestopisná přednáška Hany Vlčkové - Kanada.  
28.11. veřejnost + ZŠ Rozsvícení vánočního stromu.  

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
2.10. 1.stupeň Zahrádkářská výstava ve Slatině nad Úpou.
říjen celá škola Šikovné ruce pro hospic (charitativní projekt).
3.10. 2. - 4.ročník Zahájení sportovních kurzů (plavání a bruslení).  
13.10. zájemci Zahájení činnosti zájmového kroužku parkouru.  
14.10. 1.stupeň Drakiáda.
31.10. 2.stupeň Divadelní představení v Uffo v Trutnově - Záhada hlavolamu.

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
5.- 6. 9.
Václav Novotný - 9. roč.

Republikové finále OVOV - Praha (Juliska)

23.9. celá škola Registrace do projektu Sazka Olympijský víceboj a zahájení.  
18.9. 4.ročník Dopravní hřiště Náchod - Běloves.  
30.9. 2.stupeň Streetballový turnaj smíšených dvojic.