Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol

 Školní rok 2013/14

Červen

Kdy Kdo Co Ke stažení
5.6. 1.stupeň "Za babičkou B.Němcové do Ratibořic."
 
6.6. 1.stupeň "Hrajeme si na rytíře, pince a princezny s Pernštejny."
 
6.6. 6.ročník Školní výlet do Prahy - ZOO Trója.

 
11.6. 4.ročník Dopravní výuka - dopravní hřiště Náchod,Běloves.  
12.6. 2.stupeň Přednáška H.Kudelové z PPP v Náchodě. - MPP.  
16. - 19.6. celá škola + veřejnost Sběr papíru. výsledky
17.6. 7.ročník Školní výlet Podél Metuje do Pekla.
17.6. 5.ročník Malá maturita.
19.6. M.Lorencová (7.) Krajské kolo Poznávání přírodnin - Kolstelec nad Orlicí.  
19.6. 2.stupeň Štafeta tříd.


výsledky

19.6. 1.stupeň Pasování páťáků - Kuks.
24.6. 1.stupeň Školní výlet - Pardubice.
25.6. celá škola Slavnostní vyhodnocení projektu Sportovec školy.

výsledkyCH
výsledkyD

26.6. celá škola Slavnostní shromáždění - vyhodnocení projektu Mozek školy, Umělec školy, sběry, ...
26.6. 9.ročník Slavnostní oběd.
26.6.
16.00
9.ročník Slavnostní předávání vysvědčení na OÚ v Hořičkách.

Květen

Kdy Kdo Co 
Ke stažení
 
7.5. postupující žáci Mladý zahrádkář - okresní kolo. 3.místo - A.Hanušová (8.)
výsledky
13. 5. postupující žáci Dopravní soutěž - Náchod, Běloves.


výsledky 1
výsledky 2 

14. - 16. 5. 9.ročník Školní výlet - Branžež.

20. 5. postupující žáci Poznávání přírodnin - okresní kolo v Náchodě.

výsledky D

výsledky C

21. 5. celá škola Den s olympionikem v rámci projektu Česko sportuje - výhra.

22. - 23. 5. 8. ročník Školní výlet - Malá Skála. 
28.5. 2.stupeň Turnaj v přehazované.
29.5. 2.stupeň Úpice bratří Čapků - Velká ptačí pohádka
30. 5. M.Lorencová (7.) Biologická olympiáda - krajské kolo v HK.
výsledky

 

Duben

Kdy Kdo Co

Ke stažení

1. 4. 2.stupeň Zahájení projektu Olympijský víceboj.
4. 4. 7.ročník Den Země - ZOO Dvůr Králové nad Labem.
8. 4. Lorencová, Galuščáková, Tatíčková (7.roč.) Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D. výsledky
9. - 13. 4. 8. - 9.ročník Poznávací zájezd "Paříž - Londýn"
11. 4. veřejnost a celá škola "Velikonoce ve škole"

15. - 16. 4. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise - dvouhry.



16. 4. M. Lorencová Dětská scéna - krajské kolo v Hradci Králové. výsledky
23. 4. celá ZŠ Plazi ve škole.
24. 4. 2. stupeň Přednáška H.Kudelové - Prevence rizikového chování.
25. 4. celá ZŠ Dravci ve škole.
29. 4. 2.stupeň Poznávání přírodnin a Mladý zahrádkář - školní kolo. Výsledky
29.4. 4. - 5. ročník, 2.stupeň Dopravní soutěž - školní kolo.  

Březen

Kdy Kdo Co
Ke stažení       
5.3. Mertlíková K.  (2.roč.) Hartychová N.  (3.roč.),Lesk F. (5.roč.), Tylšová H. (5. roč.) Lorencová M.  (7. roč.) Recitační soutěž Dětská scéna 2014 - okresní kolo v Náchodě.  
21. 3. 8. ročník Dějepisný projekt Technicko-vědecká revoluce
24.3. Tarabová L. Pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek - národní kolo v Karlových Varech.  

Únor

Kdy Kdo

Co

Ke stažení
3. - 7. 2. 5. ročník Lyžařský kurz ve skiareálu Mladé Buky.


9. - 14. 2. 7. - 8. ročník Lyžařský kurz v Orlickém Záhoří.
12. 2. 4. - 9. ročník Sportovní den v Olympijském parku na Letné v Praze.   .
12. 2. 1. - 3.ročník Sportujeme jako v Soči.
17. 2. M.Lorencová (7.roč.)  Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce - Náchod. 3. místo
18. 2. L.Tarabová (9.roč.) Karlovarský skřivánek - oblastní kolo v Novém Městě nad Metují. 1. místo
20. 2. 1. stupeň Základní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2014.
24. 2. 2.stupeň Cestopisný projekt agentury Planeta Země 3000
- Madagaskar
 
26. 2. 6. ročník

Orient ve starověku - dějepis.

28. 2. 1. stupeň Školní karneval.
únor 6. - 8. ročník Školní kolo Pythagoriády.
 

Leden

Kdy Kdo Co
Ke stažení
13. - 17.1. 1. a 2.stupeň

Česko sportuje - soutěž Moje olympiáda
(ZOH v Soči)
- 8. místo v KH kraji


25.1. veřejnost a ŠR
Školní ples.
 
 
28.1. B.Klicnar, M.Cibula a L.Tarabová
Okresní kolo dějepisné olympiády - TGM Náchod.
 
výsledky
29. 1. 2.stupeň Vyhodnocení OVOV - 1.pololetí.
výsledky
31.1. 8. - 9. ročník Ledová Praha 2014. 


Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
 
5. 12. 1. stupeň Mikulášská nadílka.



6. 12, 1. stupeň

Závěr plaveckého a bruslařského výcviku

v Trutnově.

18. 12. 2. stupeň Bowlingový turnaj jednotlivců v Jaroměři.


Výsledky  D
Výsledky CH

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
7.11. tým z  8. - 9. ročníku Oblastní kolo turnaje v pišqworkách - Náchod. Výsledky.
18. - 22. 11. 1.stupeň Celotýdenní projekt "Jablíčkový týden".
21. 11. žáci 7. - 9. ročníku Školní kolo 43.ročníku Dějepisné olympiády na téma - "Město v proměnách času".

Výsledky
26. 11.  žákyně 6. - 9. ročníku Vánoční florbalový turnaj děvčat.

28. 11. žáci 6. - 9. ročníku Vánoční florbalový turnaj chlapců.

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
1. 10. výběr
5. ročníku
Cyklistická soutěž o Pohár starostů v Náchodě.

Výsledky

4. 10. 2. - 3. ročník Plavecký výcvik - zahájení (Trutnov).
 
 
4. 10. 4. ročník Bruslařský výcvik - zahájení (Trutnov).
 
 
9. 10. 1. stupeń Drakiáda.
23. 10. 9. ročník Prezentace středních škol v Náchodě.  
24. 10. 7. - 9. ročník Dýňové odpoledne.

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
6. - 7. 9.

Novotný Václav
- 8.ročník

Republikové finále OVOV v Praze.  

11. 9. 6. ročník Projekt " Život našich předků".
12. 9. 7. - 9. ročník Přednáška o Irsku - Monika Kopecká.
24. 9. 2.stupeň Streetballový turnaj smíšených dvojic.